Asistenta pentru clienti - Contacteaza-ne

Reprezentanti zonali

In Dambovita

» Dambovita
    Ionut Cojanu 
   0729.880.026
   ionut.cojanu@tehnicaldent.ro

In Teleorman

» Teleorman
    Andrei Sârbu 
   0728.180.843
   andrei.sarbu@tehnicaldent.ro

In Neamt

» Piatra Neamț, Roman
    Carmen Trifan 

     0736.879.830

   neamt@tehnicaldent.ro

In Satu Mare

» Satu Mare, Carei
    Valentin Ioan Popescu
   0725.167.408
   satu-mare@tehnicaldent.ro

In Maramureş

» Baia Mare, Sighetu Marmaţiei
    Valentin Ioan Popescu
   0725.167.408
   satu-mare@tehnicaldent.ro

In Sălaj

» Zalău
    Simona Praţa

    0730.638.121 
   cluj-napoca@tehnicaldent.ro

In Bucuresti

» Bucuresti S1
   Florentin Chiochişan 
   0731.280.555 
   florentin.chiochisan@tehnicaldent.ro

» Bucuresti S2, Alexandria
   Andrei Sârbu 
   0728.180.843
   andrei.sarbu@tehnicaldent.ro

» Bucuresti S3
   Sorin Buzoianu
   0724.303.871
   sorin.buzoianu@tehnicaldent.ro

» Bucuresti S4, Ilfov
   Marius Dragut
   0731.280.557
   marius.dragut@tehnicaldent.ro

» Bucuresti S5
   Ionut Cojanu
   0729.880.026
   ionut.cojanu@tehnicaldent.ro

» Bucuresti S6
   Silviu Mihăianu
   0723.005.238
   silviu.mihaianu@tehnicaldent.ro

» Bucuresti S6, S5
    
Daniela Geanta
    0727.734.481
    daniela.geanta@tehnicaldent.ro

In Timisoara

» Timişoara, Reșița
    Dușan Radovan
    0728 941 141   
dusan@tehnicaldent.ro

In Arad

» Arad
   Claudia Vati
   0724.303.882
   arad@tehnicaldent.ro

In Galati

» Galati
   Cristian Ifrim
   0727.734.536
   galati@tehnicaldent.ro

In Braila

» Braila 

Iulian Iacob 
0730.023.532

 braila@tehnicaldent.ro

In Tulcea

» Tulcea

Iulian Iacob
0730.023.532

 braila@tehnicaldent.ro

În Pitești

» Curtea de Arges
   Alin Popa
   0744.830.752
   valcea@tehnicaldent.ro

» Pitești
   Gabriel Stan
   0732.332.223
   gabriel.stan@tehnicaldent.ro

» Pitești, Mioveni, Câmpulung

   Cleopatra Rădulescu
    0731.342.544    
   pitesti@tehnicaldent.ro

In Rm. Vâlcea

» Rm. Valcea
   Alin Popa
   0744.830.752
   valcea@tehnicaldent.ro

In Iași

» Iași
      Ionuț Ciucă 

     0735.777.749

    iasi@tehnicaldent.ro

 

» Iași , Tg. Frumos, Paşcani, Roman

    Alexandru Pascal

      0730.116.183

      iasi1@tehnicaldent.ro
  
   

In Vaslui

» Vaslui, Husi, Bârlad
   

      Ionuț Ciucă 

     0735.777.749

    iasi@tehnicaldent.ro


  
   

In Suceava, Botosani

» Suceava, Falticeni, Radauti,  Botosani
   Alina Munteanu
   0731.042.381
   suceava@tehnicaldent.ro

In Botoşani

» Botosani
    Alina Munteanu    0731.042.381
   suceava@tehnicaldent.ro

In Braşov, Făgăraş

» Brasov, Fagaras, Sf. Gheorghe
   Izabella Hrincă 
   0732.332.221
   brasov@tehnicaldent.ro

In Cluj

» Cluj, Turda
   Gabriel Mariș
   0733.110.890
   cluj@tehnicaldent.ro

» Cluj, Dej, Gherla
    Simona Praţa

   0730.638.121
   cluj-napoca@tehnicaldent.ro

În Bistriţa Năsăud

» Bistriţa Năsăud
   Silviu Costin
   0735.002.965
   tgmures@tehnicaldent.ro

In Călăraşi

» Calărăşi
   Cristian Ifrim
   0727.734.536
   galati@tehnicaldent.ro

In Covasna

» Covasna
   Izabella Hrincă
   0732.332.221
   brasov@tehnicaldent.ro

In Giurgiu, Oltenita

» Giurgiu, Oltenita
   Silviu Mihăianu
   0723.005.238
   silviu.mihaianu@tehnicaldent.ro

In Slobozia

»  Slobozia, Urziceni
   Cristian Ifrim
   0727.734.536
   galati@tehnicaldent.ro

In Constanta

» Constanta, Fetești, Medgidia
    Cernavodă, Năvodari

   Georgiana Guțoi
   0725.679.744, 
   georgiana.gutoi@tehnicaldent.ro

» Constanta, Mangalia
   Georgiana Stroe
   0733.728.555

   constanta@tehnicaldent.ro

In Prahova

» Ploieşti, Câmpina
   Gabriel Stan
   0732.332.223
   gabriel.stan@tehnicaldent.ro

» Prahova
   Toni Ionut Cojanu
   0729.880.026
   ionut.cojanu@tehnicaldent.ro

In Craiova

» Craiova, Bals
   Cosmin Ancuta
   0735.002.966
   dolj@tehnicaldent.ro

» Craiova
   Marius Varga
   0731.280.556
   craiova@tehnicaldent.ro

In Tirgu Jiu

» Tirgu Jiu
   Marius Varga 
   0731.280.556
   craiova@tehnicaldent.ro

In Mehedinti

» Drobeta Turnu Severin
   Marius Varga
    0731.280.556

   craiova@tehnicaldent.ro

In Bihor

» Oradea
    Claudia Vaţi 
   0724.303.882
   arad@tehnicaldent.ro

In Tirgu Jiu

» Tirgu Jiu
   George Covaci 
   0731.280.556
   craiova@tehnicaldent.ro

In Slatina, Caracal

» Slatina, Caracal
   Cosmin Ancuta 
    0735.002.966

   dolj@tehnicaldent.ro

 

In Tîrgu Mures, Sighisoara, Reghin

» Tîrgu Mures, Sighisoara, Reghin
   Silviu-Daniel Costin
   0735.002.965
   tgmures@tehnicaldent.ro

In Sibiu

» Sibiu,  Mediaş

Marinescu Stefan
0732.332.220
sibiu@tehnicaldent.ro

In Deva, Hunedoara

» Deva, Hunedoara
   Marinescu Stefan
    0732.332.220

  sibiu@tehnicaldent.ro

In Alba Iulia

» Alba Iulia, Sebeş

Gabriel Maris
0733.110.890
cluj@tehnicaldent.ro
 

In Odorheiul Secuiesc

» Odorheiul Secuiesc
   Silviu-Daniel Costin
   0735.002.965
   tgmures@tehnicaldent.ro

In Bacau, Onesti

» Bacau, Onesti
    Ana Maria Beteș
    0726.059.720
    bacau@tehnicaldent.ro

In Rm.Sarat, Buzau

» Rm.Sarat, Buzau
  Cristina Melinteanu
   0728.697.050
   focsani@tehnicaldent.ro

In Vrancea

» Adjud
   Cristina Melinteanu
   0728.697.050
   focsani@tehnicaldent.ro

» Focsani, Odobesti, Panciu
   Cristina Melinteanu
   0728.697.050
   focsani@tehnicaldent.ro

Trimite un mesaj

 

Vrei sa ni te alaturi? Trimite-ne un CV si te vom contacta!

Orice alta problema ce nu se regaseste in celelalte departamente ale noastre.

Departamentul Service

Aveti sugestii pentru o mai buna functionare a relatiei cu dvs? Aveti ceva sa ne reprosati? Scrieti-ne si in cel mai scurt timp un responsabil din cadrul Tehnical Dent va va contacta!

Suport tehnic pentru probleme legate de useri, vouchere, puncte de loialitate si functionare site

Comenzi, cereri de oferta, intrebari suplimentare

Magazine

str. Roma, nr. 2, sector 1, BucurestiAdresa: Str. Roma, nr. 2, sector 1, Bucuresti
Tel./Fax: 021 230 33 64
Orar: L-V 9-17 si S 9-13
E-mail: office@tehnicaldent.ro 
Str. Stirbei Voda nr 72, sect 1, BucurestiAdresa: Str. Stirbei Voda nr 72, sect 1, Bucuresti
Tel./Fax: 021 311 86 48
Orar: L-V 9-18 si S 9-13
E-mail: office@tehnicaldent.ro 
Blv. M. Viteazu nr. 9, TimisoaraAdresa: Blv. Mihai Viteazu nr. 9, Timisoara
Tel./Fax: 0356/457.723
Mobil: 0730.980.391
Orar: L-V 9-18 si S 9-13
E-mail: timisoara@tehnicaldent.ro 
 

Informatii financiare companie

SC Tehnical Dent SRL
  • C.I.F: RO 11758273
  • Nr.Reg.Com: J09/137/1999
  • Capital Social: 200 RON
  • Sediul Social: Str. Hipodrom, bl G3, sc3, ap 54 Braila, jud. Braila
  • Cod IBAN: RO17RNCB 0068 0043 7192 0001
  • Banca: BCR suc. Ghencea
  • Cod IBAN: RO78BREL 0002 0000 6475 0100
  • Banca: Libra Bank SMB

 

DEPARTAMENTUL SERVICE

 

Bucureşti:

Tel fix: 021 312 56 60 / interior 108

0728 859 020

 

Brăila, Galaţi, Tulcea: Dumitru COMAN, tel. 0722 26 26 27

Constanţa: Mihai NICOLAU, tel. 0728 846 554

Iaşi: Florin MIJA, tel. 0722 241 339

Tîrgu Mureş, Bistriţa Năsăud: Silviu COSTIN, tel. 0735 002 965

Sălaj: Alin BUZĂ, tel. 0752 881 165

Timişoara: Sorin Ovidiu ZOFFAL, tel. 0724 980 298

Baia Mare: Mihai MARIŢA, tel. 0748 813 312

Piatra Neamt: Ciolpan Neculai, tel. 0740 820 072

Dispecerat Comenzi

+40 21 312.56.60
+40 726 721.894